Hakkımızda

neden
Avşar Simit; Müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan, bu amaçla ulusal ve uluslararası üretim standartlarının gerekliliklerini her koşulda yerine getirmeyi, sürekli geliştirmeyi, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinen bir kuruluştur.


h1

Modern Tesisler

Üretim son sistem makinalar ve fırınlarda gerçekleştirilmektedir. Profesyonel tarzda yerleştirilen kazanlar ve fırınlar sayesinde ürünler hijyenik, modern ve seri bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca şirketimiz ürünlerin pişerken çıkardıkları kokuları anında tahliye eden modern bir merkezi havalandırma ve klima sistemine sahiptir. Bu sayede ağır kokuların kurum içinde yerleşmesi, bakterilerin dip köşelerde üremesi önlenir. Ürünlerin hijyeni ve personelin sağlığı açısından önemlidir.h2

Hijyenik Üretim

Tüm hijyen şartlarının ulusal ve uluslararası gerekliliklerini yerine getiren Avşar Simit, bu başarısını ISO 14001 ve 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve HACCP (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) belgeleri ile tescillendirilmiştir.

isoh3

Kalite Kontrol

Avşar Simit olarak, ürünlerimizin siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha hijyenik ulaşabilmesi için, üretimin her anı mühendisimiz tarafından sürekli olarak kontrol edilmekte ve düzenli gıda analizlerimiz yapılmaktadır.


adminHakkımızda